+48 535 097 377 lub +48 95-7270885 •

Rozpałki i grillbox-y

Rozpałki i grillbox-y

Rozpałki, które rozpalają praktycznie wszystko. 100% skuteczna, bezpieczna, ekologiczna, przewidywalna... po prostu światowa nowość!!!

 • Rozpałka kominkowa

  Składa się z trzech elementów: zapłonnika, opakowania, oraz rozpałki. Specjalna konstrukcja opakowania posiada kanały powietrzne tworząc tzw. efekt kominowy poprawiający efektywność spalania, dodatkowy zapłonnik gwarantuje powtarzalną dużą skuteczność spalania. Opakowanie chroni przed kontaktem z materiałem palnym. Jako surowiec stosuje się parafinę przeznaczoną do spalania w pomieszczeniach (jak do świec), oraz pozyskiwane lokalnie trociny powstałe po obróbce drewna. Rozpalanie kominka jest dziecinnie proste. Wystarczy ułożyć najgrubsze polana, podpalić zapałką specjalny lont rozpałki, umieścić ją wśród polan i ....gotowe.
  Rozpałka spala się od góry do dołu przez okres 20 minut potężną ilością ognia podpalając najgrubsze polana. Koniec z pilnowaniem kominka i pytaniem czy uda mi się rozpalić? Produkt jest produktem polskim objęty ochroną patentową w Polsce i Europie i otrzymał wyróżnienie za metodę produkcji z zastosowaniem surowców lokalnych na targach rolnych w Barzkowicach 2015. Rozpałka również otrzymała Certyfikat Laur Eksperta 2015/2016 przyznawany przez Kapitułę Ekspertów w I-wszej Edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego. Największy jednak sukces produkt uzyskał wśród zadowolonych Klientów.

 • Rozpałka okolicznościowa

  Rozpałka, zależnie od wielkości, działa na zasadzie rozpałki kominkowej. Idealna jest dla piknikowiczów, kajakarzy, wędkarzy i turystów ogrzewających się przy ognisku, chcących bez trudu rozpalić często wilgotne gałęzie dostępne wokół obozowiska. Wystarczy zapalić zapałkę a reszta rozpalania ogniska jest gwarantowana dzięki opatentowanemu rozwiązaniu cyrkulacji powietrza. Zanurzenie w wodzie lub zamoknięcie rozpałki nie przeszkadza w jej prawidłowym działaniu.

 • Grillbox

  Zestaw Grillbox jest rozwiązaniem mającym na celu ułatwić i uczynić bezpieczniejszym przygotowanie grilla. Składa się z opakowanych brykietów węgla drzewnego (ok 1kg), podpałki oraz opakowania zewnętrznego, które dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia tzw. "efekt kominowy" poprawiający efektywność spalania. Wystarczy włożyć zapaloną zapałkę do środka otwartego pakietu. Zawartość opakowania spala się od środka do zewnątrz. Po spaleniu opakowania zewnętrznego węgiel rozsypuje się i... grill gotowy. Można spokojnie powiedzieć: "grill czystych rąk" oraz "grill dla ludzi wymagających".

Zapraszamy również do obejrzenia filmu: niezaleznie od warunków atmosferycznych i innych nieprzewidzianych okoliczności rozpałka rozpali grube kłody drewna.