+48 535 097 377 lub +48 95-7270885 •

O firmie

ABAS-Metal

Nasza firma Abas-Metal, jako marketing producenta SUMARA-LESTERPROJEKT (www.sumara-lesterprojekt.pl) oraz Firmy SUMARA sp. z o.o. powstała z myślą zaspokojenia Państwa potrzeb dotyczących unikalnych technologii w procesie dostarczania czystego ciepła do Państwa domów i wygody z nim związanej oraz usług dla Klienta w obróbce metalu na Laserze 3D i prasie krawędziowej.

Firma Sumara-Lesterprojekt produkuje m.in. palnik zgazowujący Lester na paliwo stałe, jakim jest pellet, lecz w odróżnieniu od innych palników o niespotykanej na skalę światową śladowej emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

Docieramy do Klienta wymagającego, który poszukuje innowacyjnych rozwiązań wymagających niskich nakładow pracy własnej i dba o własne zdrowie i środowisko, w którym żyje.

Oferujemy produkty techniki grzewczej takie jak: innowacyjny palnik zgazowujący Lester na pellet, kocioł c.o. z palnikiem Lester i części do palnika zgazowującego. Prowadzimy systematyczne szkolenia serwisantów i instalatorów w zakresie montażu i prawidłowej obsługi palnika zgazowującego Lester.

Jesteśmy również przedstawicielem na województwo zachodniopomorskie producenta kotłów c.o. firmy Krzaczek (www.krzaczek.eu), które pracują na paliwo stałe takie jak: pellet, węgiel kamienny, drewno, zrzynki i wióry, eko-groszek itp.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom jesteśmy również producentem specjalistycznych wentylatorów wyciągowych oraz dystrybutorem unikatowych i niezawodnych podpałek do kominków, pieców na paliwo stałe, kuchni domowych na drewno, ognisk – wszędzie tam, gdzie trudno rozpalić ogień.

Posiadamy w ofercie naszej unikatową paletę do transportu, magazynowania i dozowania materiałow sypkich – SiloPack, której wymiar podstawy odpowiada wymiarowi palety EURO, ktorego firma Sumara-Lesterprojekt jest pomysłodawcą i właścicielem wzoru użytkowego.

Urządzenia, które posiada firma SUMARA sp. z o.o. oraz producent SUMARA-LESTERPROJEKT pozwalają na działanie nasze w zakresie usług dotyczącego malowania proszkowego, spawania MIG i TIG oraz prac usługowych na prasie krawędziowej i laserze 3D.

Na rynku krajowym wyróżniamy się ciągłym udoskonalaniem procesów spalania w kotłach c.o. dbania o środowisko naturalne poprzez usprawnianie procesów spalania biomasy, a także otwartym podejściem do Klienta – indywidualne podejście i uśmiech na twarzy to nasz znak rozpoznawczy!

Naszym mottem jest ciągły ruch – ciągła praca nad samodoskonaleniem oraz wchodzenie na nowe rynki, zarówno krajowe jak i międzynarodowe.

Firma ABAS-METAL jako marketing producenta Sumara-Lesterprojekt oferuje szkolenia serwisantów i instalatorów innowacyjnego zgazowującego palnika Lester, kotły c.o. z zastosowaniem palnika Lester, kotły na paliwo stałe firmy Krzaczek, palety do produktów sypkich typu SiloPack oraz usługi malowania proszkowego, cięcia laserem 2D, 3D, gięcia blach na numerycznej prasie krawędziowej, spawania MIG/MAG/TIG oraz współpracę w wyżej wymienionym zakresie.

Naszym nadrzędnym celem jest dbanie środowisko, w którym żyjemy, propagowanie i wdrażanie w życie kotłow c.o. z niskimi parametrami emisyjnymi takim, jak palnik zgazowujący Lester na pellet jako jedyna alternatywa dla kotłów gazowych pod względem niskiej emisji zanieczyszczeń. Jesteśmy zwolennikami wygody i czystego środowiska.

Zespół

Barbara Półrolniczak

Barbara
Półrolniczak-Sumara

Właściciel firmy
ABAS-METAL

tel. 535-097-377

 
Andrzej Sumara

Andrzej Sumara


Właściciel firmy
SUMARA-LEPSTERPROJEKT

tel. 695-936-280